این روزها پول در آوردن با تلفن همراه گوشی تلفن هم پا به یک تب تازه توی بازار اینترنت تبدیل شده، حتی ممکنه همین موقعیت کنونی شما این چاپ بنر مطلب رو دارید با تلفن یار تلفن همراه خودتون مطالعه می کنید .

توی

این
مقاله میخوام در رابطه واقعیت های کسب پباده سازی کاتالوگ و کار موبایلی بیشتر کلام کنم و در غایت شما شخصی می باشید که قضاوت می کنید آیا کسب و عمل موبایلی همون چیزهایی می باشد که تا نیز هم اکنون دربارش شنیدید یا این که خیر! طراحی کاتالوگ

کسب

و کار موبایلی به طبع همین نیز هم اکنون یک گوشی تلفن یاور گوشی تلفن همپا توی دستته و آتیشت تنده و میخواهی ازش پول در بیاری، روی گوشیت اینستاگرام یا این که این که این که تلگرام نصبه و میخوایید یک پیج یا این که این که شبکه برای کسب درآمد تولید کنید، پیش خودتون میگید چی من از بقیه کمتر هست، یک عدد توی فضای اینستاگرام میشه صدف بیوتی، یک عدد میشه مستر تیستر، یک عدد میشه زود نیوز، یک عدد دیگه هم میشه محمد امین کریم و مهربان ومهربان پور یا این که عرفان رضایی، یک جمع نیز گاه خودشون رو توی بسته کانال های اجتماعی منش و رویکرد و شیوه اندازی مینمایند .

تا

اینجا

تمامی
چیز آرومه، اینجانب چه قدر خوشحالم!

ولی واقعیتی که پشت یک کسب و عمل موبایلی وجود داره خیلی فراتر از چیزی می باشد که شما میبینید، برای پیروزی توی کانال های اجتماعی به چیزهایی فراتر از یک گوشی گوشی تلفن همراه نیاز دارید و چه بسا گونه گوشی تلفن همپا شما در موفقیت شما تاثیر گذار است! یعنی چی دسته گوشی تاثیر گذار هست؟ نگران نباش توی ادامه اینو توضیح میدم، البته برای این که بهتر متوجه اصل روایت بشید می بایست یک محرمانه نکته رو بدونید .

کسب

و

فعالیت
اینستاگرامی

گونه

های
کسب
و
عمل موبایلی نخستین بزارید
گونه های کسب و کارهای اینستاگرامی که وضعیت فعلی درآمد های میلیونی در ماه دارن رو با با نیز محاسبه کنیم جور اول اینفلوئنسر ها یا این که این که به عبارتی افراد تاثیر گذار در حوزه خاصی هستند که در دولت ها مجازی فعالیت دارند، به چهره مثال مستر تیستر یا این که این که مستر هانتر در حوزه صنعت خوراک عمل می کنند و کارشون آزمایش کردن و آنالیز رستوران ها و مدل های غذاها میباشد که اما از روئت کرد اینجانب تا حالا مستر هانتر توی این بحث خیلی عالی کار کرده، به این بشر ها اینفلوئنسر گفته میشه اما یک جاهایی میشنوم که برای نمونه میگن فلانی بیوتی بلاگر می باشد که این عبارت به طور بی نقص غلط هست و ما در جامعه ها مجازی بلاگر نداریم، وب لاگ نویسی مخصوص فضای اینترنت می باشد و به فردی گفته میشه که صاحب و مالک یک وب سایت یا این که اینترنت لاگ می باشد و بلاگ نویسی میکنه و چه بسا به این بیوتی بلاگر ها هم در جامعه ها مجازی اینفلوئنسر گفته میشه که حوزه زیبایی و اثاثیه آرایشی کار می‌کنند .

مدل

دوم

اشخاصی
میباشند که به اشتباه به خودشون کنیه واینر دادن و کارشون تولید ویدئو های مزاح هست، واژه و کلمه و واژه واینر از یک قابل انعطاف افزار موبایلی به اسم vine میاد که چند سال پیش بسته شد و شما توی قابل انعطاف افزار میتونستید یک ویدئو ۶ ثانیه ای پست کنید و کسانی مثل lele pons و kingbach توی این برنامه فعالیت شوخی رو شروع کردن و به این اشخاص به حافظه به عمل گیری از این نرم افزار واینر میگفتن و در اصل ما چیزی به نام واینر نداریم و این کلمه به طور بدون نقص نادرست هست، این افراد بهشون کمدین گفته میشه

جور سوم افرادی میباشند که پیج های بمب فکت ها رو اداره میکنن، این پیج ها میرن سراغ یک محرمانه موضوعات مختص و به اصطلاح راستی هایی رو در قالب ویدیو منتشر میکنن که اتفاقا دنبال کننده های خاصی هم دارن و شاید تا نیز حال با تبلیغ دست ناچیز یک عدد از این بمب فکت ها روبرو شدید، که یک ویدئو صحیح میکنن و کلی چیز وسوسه انگیز رو نصفه کاره میگن و در آخر میگن برای این که جواب این سوال های رو بدونید پیج فلان رو دنبال کنید .

گونه چهارم هنرمندان هستند، اینجا منظورم سلبریتی های تلویزیونی نیست، بلکه کاریکاتوریست ها، کسایی که در قالب تصاویر داستانهای خاصی میگن مانند موشران یا این که این که این که اشخاصی که در قالب برنامه طفل صحبت خاصی میزنن نظیر چرخن، قدیمی سابق و … .

نوع پنجم نیز افرادی می باشند که توی شبکه های اجتماعی مغازه اینترنتی دارن و یک محرمانه ساخت ها یا این که سرویس ها تخصصی رو مین که خودم یک دکان اینستاگرامی دارم که صرفا توی همایش ستارگان کسب و فعالیت اینترنتی دربارش کلام کردم و اینجا قصد ندارم دربارش حرف کنم که توی این پیج تجربیات حقیقی رو به دست آوردم که متاسفانه خیلی از افرادی که یادگرفتن چنین کسب و شغل های موبایلی رو میدن به رخ حقیقی وواقعی تجربه نکردند .

تلفن ,میشه ,موبایلی ,گوشی ,میگن ,گفته ,گوشی تلفن ,گفته میشه ,تلفن همراه ,تاثیر گذار ,انعطاف افزار ,قابل انعطاف افزار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایگاه کارآفرینی ایمن در آموزش فارسی وکیل اداره کار و دیوان عدالت اداری اندیشه